podkład kryjący niedoskonałości Perfect Refining Foundation od Shiseido

Kobieta perfekcyjna: podkład kryjący niedoskonałości Perfect Refining Foundation od Shiseido

Kobiety dążą do perfekcji. Perfekcyjny mąż, dzieci, dom. No i oczywiście perfekcyjny wygląd. Jak one to robią? To proste! Stosują podkład kamuflujący niedoskonałości Perfect Refining Foundation marki Shiseido.

Na pierwszy rzut oka podkład Shiseido przypomina ekskluzywne perfumy. Dlaczego? Jeśli zobaczysz na półce w drogerii czarne pudełeczko w tłoczeniami i białymi napisami, to oznacza, że właśnie patrzysz na podkład Perfect Refining Foundation. W jednym opakowaniu mieści się 30 ml produktu. Do wyboru mamy dziewięć odcieni: zaczynając od porcelanowych, przez beżowe i naturalne, kończąc na brązowych.

Jak działać powinien, a jak naprawę działa Perfect Refining Foundation marki Shiseido? Według producenta kosmetyk „stapia się” ze skórą, kamufluje niedoskonałości i zapewnia dobre krycie. Perfect Refining Foundation wygładza skórę, daje jednolity koloryt cerze i nawilża twarz. Podkład od Shiseido nie zatyka porów. Tak powinien działać ten kosmetyk. A jak jest naprawdę? Perfect Refining Foundation ładnie wyrównuje koloryt i matuje skórę. A co z niedoskonałościami? Kamufluje tylko drobne przebarwienia; jeśli chcemy ukryć ciemne blizny potrądzikowe lub posłoneczne, musimy położyć przynajmniej dwie warstwy podkładu – to może spowodować efekt maski. Podkład marki Shiseido na pewno zatyka pory. Nie ma takiego kosmetyku, który „omijałby” pory skóry; wszystko, co kładziemy na twarz, pokrywa ją w 100%. Co z wygładzeniem cery? Jeśli nie mamy złuszczonej skóry, podkład na pewno podkreśli suche skórki.

Jak aplikować Perfect Refining Foundation od Shiseido? Przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnik. Kosmetyk nakłada się na krem lub bazę, zaczynając od środka twarzy i przechodząc do zewnętrznych jej części. Podkład zawiera filtr przeciwsłoneczny, ekstrakt z piwonii i rozświetlające pigmenty. Perfect Refining Foundation przeznaczony jest do skóry normalnej i mieszanej z widocznymi niedoskonałościami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *