Nanolash - najlepsze serum do rzes

Fenomen na rynku kosmetycznym, Serum do rzęs Nanolash

Opublikowane w: Inspiracje | Trendy w kosmetyce

Od kilku lat bardzo popularne jest zagęszczanie rzęs w salonie kosmetycznym. To metoda, która w szybki sposób poprawia wygląd naszego spojrzenia, ale niestety niesie ze sobą kilka negatywnych skutków. Największym z nich jest późniejsze wypadanie włosków. Niestety po takim zabiegu trzeba się spodziewać, że stan zdrowia rzęs znacznie się pogorszy. Do tego ciężko jest później poprawić kondycję kępek.

Serum do rzęs

Odżywka do rzęs Nanolash.pl

Do tej pory dla zakamuflowania małych i rzadkich rzęs służyły tylko maskary. Ale dawały one tylko chwilową i wyłącznie wizualną poprawę. Teraz możliwa jest kuracja, która na stałe poprawi stan rzęs. Jest to wykonalne dzięki serum do rzęs Nanolash!

Składniki tego magicznego produktu to:

  • Aqua,
  • Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide,
  • Euphrasia Officinalis Extract,
  • Sodium
  • Chloride,
  • Alcohol Denat,
  • BenzalkoniumChloride.

Tak dobrane składniki nie tylko upiększają rzęsy, ale także wpływają na ich kondycję. Dzięki aktywnym składnikom już po kilku tygodniach można zauważyć przyciemnienie włosków i stopniowe pojawianie się nowych rzęs. Przy regularnej aplikacji po kilku miesiącach można się spodziewać także wydłużenia i zagęszczenia kępek. Dzięki serum Nanolash, skutki doczepiania sztucznych włosków znikną raz na zawsze.

Aplikacja jest prosta. Nanolash należy stosować raz dziennie, najlepiej wieczorem po dokładnym oczyszczeniu skóry wokół oczu. Powieki powinny być suche i najlepiej zrezygnować z nakładania na nie kremu. Aplikacja produktu przypomina tradycyjne nakładanie płynnego eyelinera. Preparat należy nanieść zdecydowanym ruchem u nasady rzęs. Odżywkę można stosować na górnej i dolnej linii rzęs. Nie ma konieczności podwajania dawki, bo nawet niewielka ilość substancji przyspiesza wzrost włosków.
W razie dostania się substancji do oczu, przemyć wodą. Jeśli po aplikacji odczuwamy szczypanie lub inne podrażnienia należy na kilka dni odstawić kosmetyk. Jeżeli problem nie minie konieczna jest wizyta u lekarza.

Na rynku mało jest tak skutecznych preparatów na poprawę wyglądu rzęs jakim jest Nanolash. Jeśli i Ty masz dosyć sztucznych rzęs i niszczących chemicznych zabiegów, to nie wahaj się i daj sobie pomóc. Nanolash przywróci Twoim włoskom zdrowy i piękny wygląd.

Poradnik dla kobiet, które chcą mieć długie rzęsy
Makijażowe triki, które od razu pokochasz