Smash od Klapp Cosmetics

Elektryczna szczoteczka Smash od Klapp Cosmetics

Opublikowane w: Inspiracje | Trendy w kosmetyce

Szczoteczki elektryczne do oczyszczania twarzy i ciała robią ostatnio furorę. Jednym z bardzo popularnych urządzeń tego typu jest Smash firmy Klapp Cosmetics. Co potrafi ta szczoteczka?

W ciągu dnia na skórze twarzy i ciała zbierają się pył, brud, sebum, martwy naskórek, osadzają się resztki makijażu. Najbardziej narażona na zanieczyszczenia jest cera z rozszerzonymi porami, tłusta i mieszana. Skóra potrzebuje oczyszczenia i odświeżenia. Musimy odblokować pory, by skóra mogła swobodnie oddychać; naskórek trzeba systematycznie złuszczać, by nowe komórki mogły się wytwarzać, skóra regenerować, a przebarwienia rozjaśniać. Ponadto każda forma oczyszczania lub złuszczania przygotowuje skórę do przyjęcia kosmetyków, na przykład kremów nawilżających. Można wybrać oczyszczanie kwasami, peelingi enzymatyczne lub manualne oczyszczanie twarzy. Dodatkowo warto zainwestować w specjalne urządzenia, z których można korzystać w domu. Jednym z nich jest elektryczna szczoteczka oczyszczająco – peelingująca do ciała i twarzy Smash firmy Klapp Cosmetics.

Szczoteczka Smash złuszcza martwe komórki naskórka, wygładza skórę i drobne zmarszczki, oczyszcza pory skóry. Jak działa to urządzenie? Dzięki bardzo szybkim obrotom i różnym szybkościom włosie dociera do wszystkich zagłębień skóry twarzy i ciała. Szczoteczka Smash posiada cztery głowice wykonane z różnych materiałów i posiadające odmienne właściwości peelingujące. Włosie jest na tyle miękkie, że z urządzenia mogą korzystać osoby z wrażliwą cerą i skórą ciała. Dodatkową zaletą szczoteczki elektrycznej Smash jest funkcja masażu; tym samym poprawione zostają napięcie skóry i krążenie krwi.

Kosmetyki również mają wpływ na efektywne złuszczanie i oczyszczanie. Do zestawu Smash dołączono piankę z wyciągiem z cytrusów – odpowiednią do każdego rodzaju cery. Zamiast tego kosmetyku w zabiegu wykorzystać można wybrane przez siebie produkty przeznaczone do oczyszczania lub złuszczania skóry.

Jak stosować szczoteczkę elektryczną Smash? Upewnij się, że urządzenie jest naładowane. Jeśli pierwszy raz oczyszczasz twarz w ten sposób, zabieg powinien trwać bardzo krótko – twoja skóra musi przyzwyczaić się do nowego typu pielęgnacji. Zrób demakijaż i na twarz połóż piankę z zestawu Smash lub twój ulubiony kosmetyk. Przesuwaj urządzenie po strefach ciała lub twarzy, które wymagają oczyszczenia lub złuszczenia. Po zabiegu opłukaj twarz dużą ilością wody i posmaruj kremem nawilżającym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *