vichy-demablend

Czy masz coś do ukrycia? Podkład Vichy Dermablend

Opublikowane w: Podkłady, pudry, róże | Uroda

Wiele kobiet zmaga się z przebarwieniami, trądzikiem, cieniami pod oczami, plamami na skórze lub ciemnymi piegami. Ty też? Możesz ukryć je z pomocą podkładu Vichy Dermablend.

Vichy tworzy popularne dermokosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i leczenia skóry z różnymi problemami. Jednym z nich jest fluid korygujący Dermablend. Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyk łączy się z kolorem skóry, wtapia się w nią i zlewa, tworząc jednolity odcień. Vichy Dermablend posiada właściwości mocno kryjące i korygujące niedoskonałości skóry. Zawiera wiele pigmentów, które zapewniają dokładne i równomierne krycie. Jednocześnie nadaje naturalne wykończenie makijażu bez efektu maski. Ma płynną konsystencję, dobrze rozprowadza się na powierzchni skóry, nie tworzy plam i smug.

Cera z niedoskonałościami to głównie cera tłusta i mieszana. Podkład został tak dopasowany, żeby nie zapychać porów, a skóra mogła swobodnie oddychać. Oprócz krycia podkład nawilża i chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym (posiada filtr SPF 35). Kosmetyk mogą używać osoby ze skórą wrażliwą lub skłonną do alergii – podkład nie zawiera substancji zapachowych; został przebadany przez dermatologów.

Jak stosować podkład Vichy Dermablend? Podkład nakłada się na czystą twarz. Do aplikacji możesz użyć popularnych wśród wizażystów płaskich pędzli. Podkład dobrze rozprowadzisz też opuszkami palców – nie rozcieraj go, lecz bardzo małą ilość kosmetyku wklep w jedną część twarzy. Dokładnie rozetrzyj fluid przy linii żuchwy, uszu i na styku

czoła z linią włosów. Stopień krycia możesz dowolnie intensyfikować, nakładając dowolną ilość warstw – pamiętaj przy tym, że im mniej, tym bardziej naturalny efekt uzyskasz.

Podkład Dermablend dostępny jest w pięciu odcieniach: Opal, Nude, Sand, Gold i Bronze. Zamknięty jest w białej tubce; znajduje się w niej 30 ml produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *